Rekonstrukce prostoru nebo stavba domu od nuly, hodně jde do vytváření přitažlivého prostoru.

Pouhá cihla a malta mohou transformovat místnost do vašeho osobního nebe. Jedním ze základních aspektů obnovy prostoru je podlaha. Nemůžete opomenout důležitost výběru správné podlahy pro váš prostor.

Od dřevěných podlah po koberce jsou různé možnosti, ale volba je na vás. Pokud jste nadšenci pohodlí a flexibility, laminátová podlaha je ideální volbou podlahy. Laminátové podlahy jsou v současné době na trhu velmi žádané.

Nízký rozpočet

Podlaha je zásadní investicí, kterou nelze vybírat jen podle rozmarů. Pokud máte velkou plochu na pokrytí, laminátová podlaha je vhodnou volbou. Tento typ podlah vám poskytne stejné teplé tóny a rustikální atmosféru, jaké dodává dřevo, za poloviční cenu. Laminátová podlaha je mimořádně odolná vůči každodennímu opotřebení a je fantastická z hlediska kvality. Podlahy od Floor experts jsou dodávány nejen ve špičkové kvalitě, ale navíc objevíte na jejich webu obrovský výběr barev a dekorů.

Snadná instalace

Jednou z nejsložitějších částí rekonstrukce je instalace dřevěných podlah. Neohrabaná a těžká dřevěná podlaha není nejvhodnější, pokud jde o přepravu a instalaci podlahových desek. Na druhou stranu, rychlá instalace laminátových podlah je přinejmenším působivá.

Úžasná trvanlivost

Existuje mylná představa, že laminátová podlaha je křehká. Na rozdíl od všeobecného přesvědčení je laminátová podlaha navržena pro moderní domácnosti a odolává běžnému opotřebení. I když nelze popřít, že podlahy z tvrdého dřeva jsou dlouhodobé, mohou se také deformovat. Laminátové podlahy mají na druhé straně vrstvu proti opotřebení, která je extrémně odolná proti poškrábání. Laminátová podlaha má více dekorů než je jen dřevo, například dlažbu a kámen.