Všechno funguje, jak má. Zakázek je dost, zaměstnanci jsou spokojení a podnikání dlouhodobě přímo vzkvétá. Na pracovišti ale musí být čisto a útulno, jedině tak mohou pracovníci odvádět své úkoly kvalitně, aniž by je cokoliv rušilo.

Pokud si tedy zajistíte pravidelnou údržbu interiéru firmy a svěříte se profesionálům, neuděláte chybu. Čtvrtstoletí zkušeností, dobré reference, ale také dohoda přesně na míru potřebám klientů, to je krédo úklidové služby, která v našem hlavním městě nabízí nonstop servis.

Bez narušení pracovní doby vašeho podniku

Na detailech opravdu záleží – přesně takový je pravidelný úklid komerčních prostor od firmy s letitou zkušeností na trhu. Používání šetrných čisticích prostředků včetně možnosti využití tzv. mycího automatu a nacenění zdarma, stačí zaslat nezávaznou poptávku.

Flexibilita je samozřejmostí, poptávat lze nejen pravidelný (každodenní) úklid prostor, ale například také generální úklid, jenž přichází ke slovu po delších časových úsecích. Administrativní budova nebo zdravotnické zařízení? Koberce nebo stále oblíbenější vinylové podlahy, materiál vyžadující delikátní zacházení nebo naopak zcela klasická dlažba? Bytovka, kancelář, velké i malé prostory, nic z toho nepředstavuje problém…

Umýt okna nebo připravit generální úklid?

Poptávat lze konkrétní služby nebo také využít balíčku, ve kterém je vlastně úplně vše od A do Z. Úklid kancelářských prostor si nemusíte zajišťovat složitými domluvami, nechejte všechno na jedné firmě, která se postará o koberce, okna a vlastně pak úplně každé smítko prachu, které bude stát v cestě. V širokém repertoáru nechybí dokonce ani voskování podlah, delikátní práce pro odborníky s odpovídající technikou.