Práce hraje v životě každého člověka důležitou roli. Kromě toho, že zde strávíme výraznou část života, tak nám vydělává na živobytí a často má vliv i na naše zdraví. Při práci se často zapomíná na kvalitní obuv, přitom právě obuv ovlivňuje nejvíce naše pohodlí a v mnoha profesích na ní závisí i bezpečnost práce. Obuv by měla být dostatečně pohodlná, měla by podporovat zdravé držení těla a také by nás měla ochránit před riziky, které nám při práci hrozí.

Obuv Prestige

Mezi nejkvalitnější pracovní boty patří ty od českého výrobce PRESTIGE. Není žádným tajemstvím, že se výrobky české výroby mohou pyšnit výjimečnou kvalitou a skvělou cenou. U bot PRESTIGE to platí dvojnásob. Celá řada zaměstnavatelů je pořizuje pro své zaměstnance. Tyto boty zajistí zdravou chůzi i dlouhou životnost. Kromě práce jsou skvělé i na volný čas nebo sport. Obuv Prestige se nabízí v tolika provedeních, že si vybere každý.

Náš tip: Sháníte jako zaměstnavatel kvalitní zdravotnické vybavení a zdravotnické oblečení? Navštivte https://www.infinitemedstyle.com, kde vás vybaví nejen fonendoskopy a stetoskopy, ale také slušivým zdravotnickým oblečením a obuví.

Obuv REPA

Pokud pracujete v dílně nebo kdekoliv jinde, kde je nerovný povrch nebo hrozí spadnutí předmětů na nohu, tak oceníte celokoženou pracovní obuv REPA. Nabízí se vám jak kotníková obuv, tak i polobotky. Boty jsou velmi pohodlné a přitom pevné a jsou vhodné do každého provozu. Pokud nemáte boty pro těžkou práci, tyto boty jsou české výroby, jsou velmi levné zajisté se v nich budete cítit skvěle. Jejich sortiment můžete vybírat na Repa cz.

Ochranné pracovní pomůcky

Kvalitní obuv je při práci základem, ale je potřeba nezapomínat také na další ochranné pracovní pomůcky. Eshop Repa.cz vám za skvělou cenu zajistí pracovní rukavice, od svářecích až po palcové, celokožené, kombinované aj. Najdete zde zde také vše pro svářeče a kováře, tedy zejména zástěry, rukávníky, kamaše, brašny, zápěstní řemínky a mnoho dalšího. Na bezpečí při práci se vyplatí myslet včas, investice do kvalitní ochrany nemusí být drahá, stačí se obrátit na osvědčeného českého výrobce.