SMS rychlá půjčka do několika minut

Zrovna jste se vrátili domů z práce a už ve dveřích vám vaše žena hlásí, že pračka nepere? Při podrobném zkoumání daného stavu zjistíte, že pračka nadobro odešla. Co teď? Bez pračky rodina být nemůže, to je jasná věc. Neumíte si vůbec představit tu hromadu prádla prát v ruce. Jenže volné finanční prostředky také nemáte, abyste si mohli koupit okamžitě pračkou novou. Poradíme vám, jak se zachovat.

Krátkodobá půjčka to jistí

Jste-li pracující ve věku od 20 do 68 let, pak jako dělaná je pro vás nebankovní půčka před výplatou. Hodí se na překlenutí krátkodobého nedostatku peněz, kdy víte, že jste schopni je do určitého data okamžitě splatit. V případě, že se vám ji splatit nepodaří, si můžete zažádat o prodloužení termínu splatnosti, za tuto službu si ovšem připlatíte poplatek společně s úrokem z prodlení. Ale v situaci, kdy peníze nejsou, je i toto stále dobré řešení.

Jak velkou částku si můžete půjčit?

Krátkodobá rychlá půjčka je určená spíše pro ty, kteří si nepotřebují půjčovat desetitisíce, ale opravdu jim stačí finance maximálně ve výši několika stovek až tisícovek. Pravidelní zákazníci si mohou půjčit dokonce až 20 tisíc korun. Na zvládnutí momentálního nedostatku financí je to dostačující. Navíc peníze získáte rychle a nepotřebujete žádného ručitele, což je pro vás důležité. Od schválení žádosti o úvěr jsou peníze na váš bankovní účet připsány do 15 minut.

Nebankovní půjčku si můžete vyřídit kdykoliv během dne

Na vyřízení rychlé nebankovní půjčky nemusíte čekat ve frontě. Bude vám stačit usednout k notebooku nebo počítači a v klidu domova si o půjčku zažádat. Rozhodnutí o schválení půjčky vám bude sděleno prostřednictvím SMS na mobilní telefon a emailem do 10 minut, pokud o ni zažádáte v době od 9 do 18 hodin, přičemž žádosti o půjčky jsou přijímány celých 24 hodin. Abyste mohli o půjčku zažádat, musíte předložit číslo mobilního telefonu a svého bankovního účtu, kopii občanského průkazu (OP) a váš příjem.