Jak vyřešit ve firmě BOZP? To je otázka, kterou si kladou mnozí podnikatelé. Někteří podnikatelé totiž nemají čas na to, aby řešili bezpečnost práce a případně i požární ochranu u sebe ve firmě. Jenže když ji nevyřeší, hrozí jim v případě neohlášené kontroly i statisícová pokuta.

V současné době se v České republice nachází až čtyřicet procent podnikatelů, kteří nemají ani zdání o tom, co je to BOZP a PO. Právě tito podnikatelé jsou nejvíce ohroženi, právě tito podnikatelé nejčastěji na svou nevědomost doplatí. Mějte tedy raději BOZP vyřešené a podnikejte bezpečně.

Jak již bylo zmíněno, mnozí podnikatelé si stále kladou otázku, jak ve své firmě vyřešit BOZP. Sami na to nemají čas, tudíž musí najít firmu, která by se jim o to postarala. Naštěstí takových firem je víc než dost, ostatně která firma je ta pravá, která je kvalitní a která je férová?

Pokud hledáte firmu, která se vám postará o BOZP a také o PO, která je dobře hodnocená a která se pyšní profesionálním přístupem a nízkými cenami, zkuste to s Extérií.

Extéria radí firmám po celé republice

Firma Extéria má na svědomí největší síť poradenských kanceláří v oblasti BOZP a PO v České republice. V současné době se dokonce rozprostírá i za hranicemi, konkrétně na Slovensku. Na internetu se pyšní kladnými referencemi a recenzemi, které jsou plné zkušeností ať už bývalých, tak současných klientů.

Firma se postará o veškerou dokumentaci týkající se BOZP a PO, také se postará o školení BOZP a další věci spjaté s bezpečností práce a s požární ochranou.

Co je nejvíce chváleno?

Nejvíce vyzdvihované jsou nízké ceny, které nemají žádný dopad na kvalitu služeb. Kromě toho se chválí profesionální přístup a také propracovaná telefonická podpora. Jelikož má firma pobočky po celé České republice, v případě vyřešení problému se mohou klienti obrátit na jakoukoli pobočku, třeba na tu, kterou mají zrovna nejblíže.