Jsou firmy, které lze považovat za skutečné specialisty ve svých oborech. V souvislosti s tím musíme říci, že jednou takovou je i společnost Konel Zlín. Její prezentaci najdete na adrese Konel-zlin.cz a už zde vás zaujme tím, jaké služby v kterých oborech nabízí. Podívejte se společně s námi.

Vylepšení stávajících strojů

Ty jsou v mnoha odvětvích nezbytným pomocníkem, jelikož mohou mnoho věcí usnadňovat. Ne všude jsou ale moderní a vyhovující. A tak bývá ze strany podniků kontaktována právě tato společnost. A to z důvodu, že nabídne služby, jako:

  • Klasické opravy
  • Modernizace
  • Generální opravy

Návrh nových řešení

Není to jenom zajištění bezproblémové funkčnosti stávajícího řešení. Firma umí nabídnou i služby, které jsou spojeny s návrhem, konstrukcí a také následnou výrobou. A to v oblasti, kterou jsou populární jednoúčelové stroje. Díky zkušenému týmu techniků je takové zařízení navrženo s ohledem na veškeré požadavky a pro splnění potřeb objednavatele.

Segment hygieny

I to je oblast, na kterou se firma specializuje. Jde sice o lehký odklon z klasického zaměření, ve kterém dominují třeba i ještě nezmíněné dřevoobráběcí stroje, ale i tak jde o nedílnou část jejího portfolia. V tomto směru se zabývá tvorbou systémů na dávkování vápna a na výrobu vápenného mléka. To je následně užíváno pro hygienizaci a také neutralizaci.

Navíjecí stroje

Jdeme na další oblast, kterou se firma zabývá. Jedná se o navíjecí stroje, které dokáže opět navrhnout a také zkonstruovat dle veškerých potřeb klienta. Samozřejmostí jsou u nich jak kvalitní pohony, tak i maximálně přesný návin.

Kamerové systémy

Oblast, která patří k nejnovějším a které odráží aktuální požadavky nejenom ve světě výroby. Jedná se o sortiment kamerových systémů a také sortiment checkerů. Díky tomu je možné mít pod kontrolou jak samotnou výrobu, tak zcela pochopitelně také kompletní provoz.