Dovolená v Itálii v soukromí? V prázdninovém domě je to možné!

Itálie, společně s Chorvatskem, patří mezi nejoblíbenější destinace k trávení dovolené pro Čechy. Důvodů je hned několik – nízké ceny, nepříliš velká vzdálenost, mnoho unikátních starobylých památek, nádherná rozmanitá příroda a samozřejmě pláže a moře. Hotelů, penzionů a apartmánů je v Itálii velké množství, kromě toho však existuje ještě jedna, Čechům ne příliš známá, možnost ubytování. Dovolená v Itálii v prázdninovém domě dostává zcela jiný rozměr.

Užijte si dovolenou v Itálii v naprostém soukromí

Ačkoli je v ostatních zemích, například v Německu, pronájem domu v Itálii celkem běžný. Češi stále dávají častěji přednost přeplněným hotelům, kde se tlačí u bazénu s ostatními rekreanty. Je to možná tím, že o této možnosti ani neví.

Cz.italicarentals.com má ve své nabídce domy a vily určené k pronájmu i pro české občany. Záleží jen na kritériích, jak chcete svou dovolenou trávit.

Standard nebo luxusní vila v Itálii

Lidé mají různé požadavky a nároky ohledně ubytování na dovolené. Na cz.italicarentals.com objevíte skromné domky zajišťující základní potřeby, standardní domy s bazénem i bez, až po luxusní vily plnící i ta nejrozmanitější přání hostů.

Hory, moře, město…

Někdo má raději válení na pláži, jiný rád poznává přírodu a někdo miluje nakupování v Itálii. Ubytování v Itálii nabízí možnosti pro všechny. Domky v blízkosti pláže, domy ve městech, i domy blízko k přírodě. Vyberte si dům podle toho, v jakém duchu bude vaše dovolená probíhat.

Pro rodiny, páry i početnější skupiny

V dnešní době není nic neobvyklého, když se sebere parta maminek, cvičitelů jógy, kolegů apod., a vyrazí spolu na dovolenou. Pro takové případy je pronájem domu v Itálii naprosto ideálním řešením.

Na cz.italicarentals.com objevíte domy pro páry, rodiny, ale i domy s více ložnicemi pro skupiny lidí, kteří chtějí spolu trávit čas.