Potřebujete rychle a výhodně prodat nemovitost?

Potřebujete rychle prodat nemovitost? Existuje celá řada životních situací, kdy je potřeba zajistit opravdu rychlý prodej nemovitosti, například pokud potřebujete využít finance pro výhodnou investici když se rozvádíte nebo tehdy, když dojdou peníze. Každému se může stát, že ho propustí, nestačí splácet dluhy nebo dojde k nečekaným výdajům. Nejvíce peněz se obvykle nachází v nemovitostech a pokud jí disponujete, zajisté jako první začnete myslet na rychlý prodej domu, bytu nebo pozemku.

Pozor na špatná řešení

Když je člověk pod tlakem, často udělá rozhodnutí, kterého může později litovat. Dokonce i v tíživých situacích je třeba zachovat chladnou hlavu a jednat s rozmyslem. Když se prodává nemovitost svépomocí nebo přes běžnou realitní kancelář, může prodej trvat třeba i půl roku a pro mnoho lidí je tak dlouhé čekání nemyslitelné. Obrací se tedy často na společnosti, které zajistí okamžitý výkup nemovitosti, v takovém případě často prodáte nemovitost třeba jen za 60% tržní ceny a to není příliš rozumné řešení.

Výhodný postup pro prodej nemovitosti

Pokud si nevíte rady, nezmatkujte. Českým expertem na výkup nemovitosti je MAXIMA REALITY. Postará se o prodej nemovitosti za těch nejlepších podmínek, abyste za prodej bytu nebo domu dostali maximální možnou částku. Společnost má přes 10 tisíc aktivních zájemců, takže je prodej opravdu rychlý. Společnost navíc velmi dobře ví, jak nemovitost prodávat za nejvyšší ceny, povolá špičkové designery, aby dům vyšperkovali a byl ještě atraktivnější, tím pádem se navýší jeho prodejní cena ještě o 10-15%. Pokud chcete vaší nemovitost hned prodat, MAXIMA REALITY vykupuje nemovitosti většinou za 90% jejich tržní ceny.

Je to velmi výhodné, protože nemusíte dlouho čekat, jestli se zájemce najde a navíc břemeno zodpovědnosti za prodej nese sama společnost, protože může prodej také trvat nějakou dobu. 90% z tržní ceny je velmi lukrativní, protože kdybyste prodávali dům na různých realitních serverech nebo přes různé realitní kanceláře, bylo by potřeba počítat s procenty provize pro makléře. U MAXIMA REALITY platí provizi v zásadě kupující. Kromě toho máte další výhodnou možnost a sice nechat si vyplatit 50% z tržní ceny předem. Majitelem nemovitosti budete i nadále a to do té doby, dokud se nenajde kupec, následně dostanete vyplacený zbytek. Je to velmi výhodné obzvláště tehdy, když si hledáte jiné bydlení a potřebujete na něj mít finance, nebo například na jeho zálohu. Objevte všechny možnosti, které se vám nabízejí a sice na Maxima.cz.