Díky službě Pripojto.cz můžete mít nejlevnější internet na doma a digitální příjem televizního signálu po celém území České republiky. Dnes se bez internetu neobejde žádná domácnost, ale zrovna tak nezbytný je pro majitele hotelů či jiných ubytovacích zařízení, pro restaurace, veřejné knihovny a samozřejmě i pro většinu firem a dalších subjektů. V domácnostech internet slouží většinou ke sledování zpráv, k vyhledávání nejrůznějších informací, rad a návodů, nakupování v e-shopech nebo ke hran počítačových her. Ostatní uživatelé potřebují připojení k internetu pro svou profesionální činnost.

Nabídka připojení

Současný výběr umožňuje každému zájemci zvolit si z nabídek několika operátorů. Pro běžného spotřebitele, ale i pro firmy je obtížné se v nabídkách orientovat a vybrat si optimální připojení. Drtivá většina nabídek obsahuje ujištění, že jejich připojení je levné a rychlé. Součástí nabídky jsou mnohdy i další služby. Největší možnosti mají zájemci z Prahy, kde funguje patrně nejvíce poskytovatelů připojení. Ovšem i v jiných částech ČR jsou velice výhodné možnosti připojení spojené často s dalšími službami včetně servisu. Ke špičce v této oblasti patří služba Připojto.cz, která nabízí kvalitní internet brno, ale i v jiných lokalitách.

O jaké služby se jedná?

Zákazníka nejvíce zajímá cena a připojení a rychlost. Připojto.cz nabízí nejlevnější internet, jelikož rychlost až 80 Mb lze pořídit již od částky 349 korun. Za samotné připojení neplatí zákazník nic. Kromě jednorázového připojení mohou jak běžní uživatelé v domácnostech, tak firmy využívat řadu benefitů. Například mohou využívat zákaznickou linku, která funguje 24 hodin denně včetně sobot, nedělí i svátků. Prioritou pro internet Brno je klient, takže případné poruchy jsou odstraňovány bez zbytečného prodlení.

Varianty připojení

Vybrat si každý může mezi připojením vzduchem nebo pomocí kabelů. Druhá varianta je stabilnější a spolehlivější než wi-fi, protože připojení pomocí kabelového systému není ovlivňováno žádnými klimatickými jevy ani jinými poruchami. Navíc je toto připojení levnější oproti mobilnímu internetu. Z těchto důvodů je připojení kabely výhodné jak pro běžné domácnosti, tak pro uživatele jako jsou hotely, knihovny a další instituce.