Stínící technika nejsou jen vnitřní nebo venkovní žaluzie Praha. Jsou to také vnitřní i venkovní rolety nebo markýzy. Veškerý tento sortiment nabízí prodejna Zdeňka Koláře, která je regionálním autorizovaným prodejcem společnosti Servis Climax, a.s., která je největším výrobcem stínící techniky v České republice. Kromě stínící techniky prodejna nabízí také vnitřní látkové stínění, jehož pomocí můžete v interiéru měnit atmosféru. Dalším užitečným produktem jsou sítě proti hmyzu, nebo protipylové síťoviny určené pro alergiky. Jejich přidanou hodnotou je možnost instalace průlezu pro domácí mazlíčky. Nabízené zboží si můžete prohlédnout ve vzorkovně v Brandýse nad Labem.

Výhody venkovních žaluzií

Venkovní žaluzie dokáží perfektně ochránit obyvatele domu před palčivými slunečními paprsky, stejně tak vybavení interiéru před postupným vyblednutím barev. Dalším jejich efektem je ochrana před vnějším hlukem a také úspora nákladů na vytápění, neboť zatažené vnější žaluzie jsou výbornou izolací. Jejich vlastností je také vysoká pevnost a odolnost proti mechanickému poškození, takže spolu s dalšími bezpečnostními prvky jsou výbornou ochranou před zloději.

Markýzy

Tato varianta stínící techniky je určena k zastínění teras a balkónů, nebo výloh obchodů. Na terase můžete snídat, obědvat či posedět s přáteli, aniž by vám do očí svítilo prudké slunce. Ochrání vás ale i v případě drobného deště. Když si naopak budete chtít sluníčka užít, jednoduše markýzu zasunete. Na výběr je spousta barev a vzorů, ale i typů látek. V prodejně se stínící technikou si můžete objednat jak markýzy Praha, tak i pokud jste z jiného města v Čechách.

Další sortiment

Vedle venkovních žaluzií jsou v nabídce také venkovní rolety, které jsou vhodné například pro pracující na směny. Ve dne totiž dokáží venkovní rolety vytvořit v místnosti naprostou tmu. Jejich dalším přínosem je ochrna oken před prudkým deštěm, kroupami i UV zářením. Venkovní rolety je možné použít i na rekreační chatě nejen k vyjmenovaným účelům, ale i jako součást prevence proti zlodějům. V interiérech se nejčastěji používají k zastínění lamelové hliníkové žaluzie na okna všech typů.