Zařizujete si novou firmu a hledáte to správné sídlo? Místo, které bude nejen vypadat na vizitkách i před obchodními partnery dobře, ale také takové, kde můžete získat k dispozici takzvanou virtuální kancelář? Ne vždy lidé nutně ke své práci potřebují pevné místo a kanceláře. Spousta prací dnes lze vykonávat z domova, čímž se uspoří finance za pronájmy, elektřinu, vodu a podobně. Sídlo firmy by však mělo mít reprezentativní adresu. Chcete své sídlo práce v Praze, popřípadě v Brně či Litvínově? Využívat všechny služby spojené s virtuální kanceláří? Je to velmi jednoduché!

S kanceláří či bez

Ať už podnikáte a máte pevné místo, odkud vše provádíte, tedy kanceláře, nebo nemáte stálé místo, sídlo firmy mít musíte. Chcete nějakou tu prestižnější adresu, která by se na vizitkách lépe vyjímala a vypadala dobře také při účasti na výběrových řízeních nebo při prezentaci firmy? Každý detail je důležitý a každý detail může rozhodnout o tom, zda si vás jako firmu druzí najmou nebo ne. Máte-li kanceláře, nemusíte je stěhovat. Sídlo firmy se vytvoří jednoduše, rychle a s přehledem. Stačí jít na https://www.sidlo.biz a tam si sídlo firmy pořídit. Jednoduše, bez zbytečného papírování a dlouhého procesu.

Co získáte tímto sídlem?

Prestižní adresa, která se postará o dobré jméno firmy. Získáte také kontaktní adresu, kdy ušetříte za zdlouhavé kontaktování zákazníků s tím, že došlo ke změně fakturační adresy při stěhování do větších či menších prostor. Sídlo firmy budete mít na jedné adrese a stačí jen upravit adresu pro přeposílání pošty zde. Adresa se jen tak nezmění, nehrozí změna majitele, výpověď z nájmu a podobně, jako je tomu u druhých. Disponují také archivem dokumentů, tedy všechny papíry a korespondenci lze naskenovat, takže máte vše po ruce na internetu. Pokud žijete nebo jste delší dobu v zahraničí je možno poštu zasílat i tam.