Rádi byste našli jednoduchý a zároveň efektivní způsob pro zhodnocení vašich naspořených peněz? Pak se neváhejte obrátit na společnost EMTC – Czech, a.s, která vydává dluhopisy EMTC pro Lipa Learning. Díky této společnosti zhodnotilo své úspory již mnoho investorů a mezi spokojené zákazníky se můžete zařadit i vy.

Čím se společnost zabývá?

Společnost EMTC vydává korporátní dluhopisy, aby získala peníze na rozvoj jednoho ze svých nejznámějších projektů, kterým je edukativní aplikace Lipa Learning. Je možné, že jste tento název již několikrát zaslechli. Jedná se o vzdělávací aplikace sloužící dětem předškolního věku. Tyto aplikace se neustále vylepšují a patří mezi dětmi k velice oblíbeným. A právě jejích rozšiřování a vylepšování podpoříte investováním do dluhopisů EMTC. Nyní je aplikace k dispozici již ve 26 jazycích a pomáhá s učením dětem po celém světě.

Společnost s historií

Ptáte se, proč byste si měli vybrat právě společnost EMTC? Společnost EMTC rozhodně nepatří mezi žádné nováčky na trhu, ale velice zkušeného a prověřeného emitenta na trhu. Její historie sahá do roku 2003 a za té doby si společnost EMTC vydobyla významné postavení na trhu. Kromě vzdělávací aplikace Lipa Learning patří k dalším význačným projektům například Airjobs, který pomáhá najít lidem zaměstnání. Pro vydávání dluhopisů pak získala společnost prospekt ČNB.

Kam zamířit pro nákup dluhopisů

Jak investovat do dluhopisů EMTC se dozvíte na webových stránkách společnosti EMTC – Czech, a. s. Na webu najdete přímo sekci „pro investory“, kde vám jsou k dispozici přehledy ekonomických výsledků společnosti EMTC – Czech, a. s. za roky 2015–2018, díky tomu máte možnost si tuto společnost řádně prověřit. K dispozici vám je i prospekt ČNB a další dokumenty, které vám pomohou při rozhodnutí.

Dluhopisy EMTC mohou znásobit i vaše úspory, tak jako mnoho lidem před vámi.