Po delší úvaze jste se rozhodli pro prodej vaší nemovitosti? Máte něco nového, lepšího, stěhujete se do většího či menšího bytu? Nebo jednoduše máte chatu, chalupu, dům či cokoliv jiného, co již nevyužijete? Prodej je jedním z dobrých řešení, které vám přinese finanční hotovost. Nebo naopak máte pocit, že teď je nejlepší čas na to pořídit si novou nemovitost? Její nákup vyžaduje dlouhé hledání, potřebnou soustředěnost nebo jen spoustu papírování, prohlídek, schůzek a dalšího jednání. Je to všechno pro vás zdlouhavé? Nemáte na to čas, sílu nebo třeba nevíte, co všechno musíte mít k dispozici a tak se celý proces protahuje?

Nemovitost, kterou chcete koupit či prodat

Potřebujete zajistit prodej nemovitosti a nechcete mít se vším zbytečné starosti? Svěřte tento proces do rukou odborníků. Společnost BABA Tumise s.r.o. je zprostředkovatelem LED NOW CZ. Jde o velkou pomoc pro všechny, kteří chtějí nemovitost prodat, ale nemají čas nebo nevědí, jak správně na to. Vše bude vyřízeno v co nejkratším možném termínu, společnost zajistí férové jednání a získáte za svou nemovitost také dobrou cenu. Kromě jiného zde můžete vyřídit půjčky, ať už to bude na cokoliv, co potřebujete. Jednoduše, rychle, bez poplatku nebo bez zástavy.

Náš tip: Máte finanční problémy a nechcete přijít o střechu nad hlavou? V tom případě je pro vás tím správným řešením zpětný leasing nemovitosti. Díky zpětnému leasingu nemovitosti získáte peníze na vyřešení svých finančních problémů, nepřijdete o nemovitost a v budoucnu budete mít šanci si ji opět koupit.

Nákup nemovitosti s pomocí

Nákup nemovitosti je dnes běžnou součástí, lidé chtějí mít vlastní dům, byt, chatu, chalupu či jen kus zahrady. Celý proces provází mnoho papírování, zjišťování vašeho příjmu, hledání správné nemovitosti a další a další věci. Nechcete toto všechno podstupovat? Opět přichází LEND NOW CZ, který pomůže. Zařídí vše za vás, najde nemovitost v požadované lokalitě, pomůže vyřešit hypotéku. V případě potřeby vám může pomoci sjednotit vaše splátky, které máte. Takzvaná konsolidace vám může měsíčně ušetřit peníze. Osloví za vás celou řadu partnerů a šetří tak nejen váš čas, ale také vaše peníze.