Málokterý podnikatel nebo manažer firmy může s klidným svědomím prohlásit, že odvádí skvělou práci. Zvládáte projektové řízení na jedničku? Máte přehled o práci vašich zaměstnanců? Víte, kolik máte neuhrazených faktur a jaký je váš obrat? Víte, kdy budou dokončené zakázky pro klienty? Pokud nedokážete rychle a přesně odpovědět, znamená to, že dobrou práci neodvádíte. Vše může ale změnit CRM systém, se kterým budete mít celou firmu pod kontrolou.

Všechny funkce v jednom nástroji

Proč byste měli používat pro správu firmy více nástrojů, když vše můžete sjednotit za pomoci jednoho nástroje, kterým je AutoCRM. Jde o nejpokročilejší CRM systém u nás, je zcela jednoduchý a přehledný, přitom může disponovat jakýmikoliv funkcemi potřebujete. Nebudou zde překážet funkce, které nepotřebujete, ale bude vám přizpůsoben na míru. Většina firem hledá pro projektové řízení – software. Zde můžete projekty snadno spravovat, můžete sledovat jejich stav, přidělovat je zaměstnanců a vidět, kdy budou dokončené. Konečně také získáte perfektní přehled nad zaměstnanci, můžete jim přidělovat práci, stanovovat jim harmonogram a sledovat, jak jsou vytížení, jakou mají docházku a na čem zrovna pracují. Také jim můžete udělit do systému přístup a snadno s nimi komunikovat.

Systém vám nahradí i emailového klienta, můžete odsud psát klientům, evidovat si kontakty i obchodní příležitosti. Můžete zde také vytvářet nabídky nebo newslettery. Také zde můžete spravovat reklamní kampaně a sledovat návštěvnost webu, takže nebude potřeba využívat žádné online nástroje navíc. Rovněž budete mít pod kontrolou fakturaci a získáte mnoho cenných dat, která jste předtím neznali. AutoCRM zcela změní fungování vaší firmy, bude rychlejší a budete mít o všem přehled. Tento systém si můžete vyzkoušet zdarma a to na webu AutoCRM.cz.