Chcete nebo potřebujete se naučit cizí jazyk a nevíte, na koho se obrátit? Pomohou vám Jazykové kurzy Praha, které nabízí JŠ Britannika. Jedná se především o individuální výuku cizích jazyků, která nabízí velmi efektivní možnost, jak se rychle a snadno cizí jazyk naučit. Využít můžete online jazykové kurzy nebo výuku prezenční, záleží na vašich možnostech a představách. V kurzech je vždy pouze malý počet studentů, díky čemuž je zajištěn individuální přístup ke studiu každého z nich.

Jaké výhody nabízí JŠ Britannika?

Škola funguje již dlouho dobu. Díky tomu získala řadu zkušeností, které se nyní odrážejí jak v nabídce, tak i v samotné výuce. Nabízí velmi zajímavou výuku. Ta je uzpůsobena pro všechny věkové kategorie.

Než začne výuka, sami si stanovujete počet hodin v měsíci, které chcete výuce jazyka věnovat. Po ukončení kurzu můžete intenzitu výuky měnit. Výuku zajišťují kvalifikovaní čeští lektoři nebo rodilí mluvčí daného jazyka.

Prezenční výuka se soustřeďuje do moderních učeben školy. Ty jsou vybavené vším potřebným. Naleznete zde moderní techniku, knihovnu a další potřebnosti vhodné pro moderní výuku.

Škola nabízí různé druhy kurzů. Klasiku představuje všeobecná angličtina. V nabídce však naleznete i specializované druhy angličtiny – obchodní, adminisrtativní, medicínskou, z oblasti cestovního ruchu nebo technologií. Mezi výuku patří i obchodní ruština nebo němčina.

Během výuky lektoři využívají nejen moderní učebnice, ale také audio a video nahrávky, které výuku obohatí o zajímavé prvky. Ve výuce se střídají různé metody zaměřené nejen na mluvený, ale i psaný projev. Výuku obohacují různé aktivity, četba beletrie, novin a časopisů. Pravidelně dochází k testování pokroků ve výuce. Zapůjčit si můžete i zajímavou beletrii Oxford Bookworms.