Dodavatelů vysokého napětí se na našem trhu příliš nevyskytuje. O to méně jich je kvalitních. Firma High Energy se řadí k naprosté špičce v tomto oboru. Specializuje se na cokoliv týkající se vysokého napětí VVN, což je odborný termín a určuje veškeré vybavení a služby motají se okolo elektrozařízení, od rozvoden až po elektrické kapličky a další vybavení.

O společnosti High Energy

Firma High Energy přináší řešení především pro energetiku, průmysl a infrastrukturu. V nabídce naleznete veškerý sortiment týkající se tohoto oboru, avšak o tom si povíme ještě později. Mezi zákazníky se řadí pouze profesionálové ze středních a větších firem, správci areálů, správci obecního majetku nebo majitelé továren. Jak můžete vidět, nejde o soukromé osoby ani o osobní elektrikáře. Tyto osoby však nikdo nechce z oboru vypudit, jen jim společnost High Energy není určena.

Jaké služby jsou nabízeny?

Nabídka zahrnuje rozvaděče VN pro primární distribuci – izolované SF6, rozvaděče pro sekundární distribuci nebo transformátory VN. K dispozici je veškerá technika a přístroje, které jsou k přivedení vysokého napětí potřeba. Mimo těchto konkrétních produktů jsou nabízeny VN kabelové soubory a pojistky, avšak firma High Energy poskytuje i poradenství v této oblasti. Provádí projekce v oboru elektrotechniky nebo komplexní a poradenskou činnost v oblasti elektrotechniky.

Zakoupit můžete i trafostanici

Společnost High Energy prodává i trafostanice, které jsou k dispozici ve dvou různých variantách, pochozí a nepochozí. Jedná se o kompaktní prefabrikované trafostanice Ormazabal se snadným přístupem. Všechny pochopitelně odpovídají předpisům Evropské unie a předpisům o ochraně před obloukovým výbojem. Firma dbá i na životní prostředí, a proto jsou transformovny vyrobeny z recyklovatelných materiálů ohleduplných k přírodě.

Jestliže patříte mezi továrníky nebo správce rozlehlých areálů, pak jistě budete shánět spolehlivého dodavatele vysokého napětí.