Cestujte pohodlně s minibusem

Cestování je pro mnohé důležitým bodem v životě. Poznávání nových míst, zajímavé cesty, historické památky, jiné kultury. Cestujete rádi a často? Domlouváte se vždy s rozšířenou rodinou nebo přáteli? Pak víte, že ve velké skupině je to obvykle problém. Řešíte hlavně to, kdo pojede jakým autem, kdo bude řídit. Nejste všichni spolu během cesty, protože to prostě v jednom autě nejde.

Cestujte pohodlně

Využijete-li služeb portálu Dodávky-express,.cz pak můžete jezdit pohodlně s přáteli tam, kam budete chtít. Jejich vozový park disponuje nejen dodávkami, které pomohou při stěhování, ale také minibusy. S těmi můžete vyrazit na výlet kamkoliv a to s partou přátel nebo celou svou rodinou. Cestování tak nebude představovat už vůbec žádný problém, naopak, bude to obrovská zábava!

Jednoduše si můžete půjčit minibus a vyrazit kamkoliv, na celodenní výlet, na prodloužený víkend nebo dokonce na dovolenou. Cestování se podstatně zjednoduší, pojedete všichni v jednom autě, nebudete muset složitě domlouvat, kdo vezme auto, kdo se ke komu přidá a podobně. Stačí jen naplánovat trasu, vybrat si to správné auto a vyrazit! Jenže, co cena pronájmu minibusu?

Cena, která potěší

Ano, skutečně vás potěší! Půjčíte si kvalitní automobil, který vás na cestě nezradí, všechny vozy procházejí pravidelnou kontrolou a údržbou. Můžete si naplánovat výlet jakkoliv daleko, cena se účtuje za jeden den půjčení, neodvíjí se od ujetých kilometrů. Součástí je asistenční služba, dálniční známka platná pro Českou republiku, vozidlo je možno připojistit.

Jak si půjčit dodávku? Jednoduše, stačí si z vozového parku společnosti vybrat takový automobil, který potřebujete a máte hotovo. Automobil pro vás bude připraven a vy si tak můžete s rodinou či přáteli udělat výlet kamkoliv budete potřebovat. Vašemu cestování tak už vůbec nic nebrání!