Získat půjčku ihned chce mnoho lidí a to často po návštěvě banky, která jim půjčku odmítne. Okamžitý požadavek na půjčku mají zejména ti, které postihl nečekaný výdaj, který nedokáží pokrýt ze svých příjmů. Rychlá půjčka se může stát nejlepší pomocí a to z mnoha důvodů, dostanete ji během několika minut, není třeba dokládat mnoho potvrzení a můžete ji vyřídit z pohodlí domova.

Jak s půjčkou zacházet

Ihned půjčka, či také rychlá půjčka nebo půjčka bez doložení příjmu, je vhodná pro případy náhlého nedostatku peněz, například pro nezbytnou opravu vozu nebo spotřebiče, pro zaplacení nájmu, lékaře aj. Rozhodně by se neměla využívat pro zbytečnosti, jako pro nákup dovolené, nové televize nebo na zaplacení oslavy. Situace v České republice není z hlediska financí příznivá pro většinu lidí, hromadí se exekuce, vše se zdražuje a příjem stačí sotva na zaplacení nezbytných výdajů. Rychlou půjčku lze využívat i pravidelně, pokaždé, když chybí peníze do výplaty a potřebujete zaplatit náhlé výdaje.

Výběr společnosti je důležitý

Nejrychlejší možností je půjčit si online, je to rychlé a snadné. Snadné je také najít špatného poskytovatele a spálit se. Ne každý poskytovatel je stejný, obracejte se pouze na seriózní portály, které provozují seriózní společnosti, mají vyplněné kompletní obchodní údaje, disponují licencí od České národní banky a mají férové podmínky. Ostatní společnosti představují zbytečné riziko.

Na jakém portálu si půjčit?

Pokud potřebujete půjčit do 8 tisíc korun, je nejlepší obrátit se na portál Teticka.cz. Zde je poskytovatelem známá společnost Fair Credit Czech s.r.o., která má licenci od ČNB a nabízí transparentní podmínky i nízký úrok. Pro půjčku stačí, abyste byli plnoletí a měli u sebe telefon, občanku a výpis z účtu nebo druhý doklad. Peníze dostanete do 10 minut od odeslání formuláře. Můžete si půjčit peníze na měsíc a při předčasném splacení neplatíte nic navíc.