Máte hezkou firemní budovu? Možná máte stylové firemní oblečení s logem a hezký potisk na autech. Nic z toho vám dnes k prodeji příliš nepomůže, pokud nemáte atraktivní webové stránky, protože právě díky nim vás lidé najdou a podle nich se budou rozhodovat, jestli se obrátí na vás nebo jestli zkusí štěstí u konkurence. Webové stránky jsou často podceňované a někteří se na nich snaží dokonce i šetřit, ale pouze díky nim můžete dosáhnout skutečného úspěchu.

Proč web na WordPressu?

Dnes si mnoho lidí snaží naklikat web svépomocí, protože to mnoho online editorů dovede. Svépomocí si můžete také udělat web na WordPressu. Jedná se o redakční systém, se kterým lze vytvořit jakýkoliv druh webových stránek, dříve se jednalo hlavně o blogy a firemní prezentace, dnes už to jsou i zpravodajské weby, eshopy, katalogové systémy a cokoliv dalšího. Tento systém je tak přehledný, že se v něm vyzná každý a může si web upravovat bez jakékoliv znalosti programování. Přesto je však vhodné si na tvorbu zajistit profesionály, protože amatér nikdy nedokáže docílit originálního a profesionálního vzhledu, správného zabezpečení, správného nastavení funkcí a také nastavení SEO.

Na WordPress najdete v Čechách specialisty na WPDistro.cz. Mají již 17 let zkušeností s tvorbou webu a zajistí vám takové řešení, které bude po všech stránkách dokonalé a bude splňovat všechny současné standardy. Tvorba webů od těchto expertů si zakládá na úzké spolupráci, řeknete jim všechny své požadavky, oni vám udělají profesionální návrh. Krok po kroku se společně dopracujete k webu, který bude moderní a zcela podle vašich představ. Takový web velmi snadno osloví všechny potenciální klienty a postará se o to, aby vaše tržby pouze rostly. Zajímá vás více informací a chtěli byste vidět ukázku již vytvořených webů? Navštivte webové stránky firmy, kde ji můžete také kontaktovat.