Nikdy nevíme, co se může stát a věštit z křišťálové koule jen tak někdo nedokáže. A náhoda si rozhodně nevybírá, je lepší, když jsme připraveni na eventuality, co mohou – ale také nemusí – přijít do našich obydlí. Nechat si pojistit domácnost jako celek je zodpovědné rozhodnutí, o tom nemůže být ani těch nejmenších pochyb. Nejen, pokud žijete sami, ale zejména pak tehdy, když nesete odpovědnost i za své děti.

Online řešení je skutečně bleskové

Nemusíte čekat, nemusíte stát v nějakých frontách na kamenných pobočkách. Ono to totiž jde i jinak, rychleji, diskrétněji a vůbec lépe. Pojištění pro domácnost totiž nabízí revoluční řešení, bez nekonečného papírování, otázek, dodávání obsáhlé dokumentace a fotografií vašeho bytu. Potřebujete jednu jedinou věc, a sice vědět, na kolika metrech čtverečních žijete (zaokrouhleno na celé metry, samozřejmě, nikdo nechce přesnost na setiny).

Paušální částka je pevná a tím pádem férová pro všechny pojistníky. Může jít nejen o malý jednopokojový byt, ale také o rodinný domek, bazén nebo garáž. Samozřejmě, i ta se počítá, stejně jako vybavení vaší kanceláře, pokud jste podnikatelem a chcete ochránit klíčový majetek.

Co všechno vlastně zahrnuje pojistka?

Komplexní ochrana na jedničku. Jistě, ale co všechno pod ní vlastně spadá? Jsou to třeba škody, která má na svědomí lesní zvěř, stejně jako povodně, rozbití skla nebo zkrat na elektromotorech. To vše samozřejmě již v základní ceně, takže sjednávat a platit nějaký další nadstandard rozhodně nemusíte.

Pojistěte si domácnost online, velmi jednoduše a za pár minut, nikdo další o tom nemusí vědět kromě vaší rodiny. Okamžitá odpověď je zaručena, takže než si stihnete vypít kávu, vše potřebné se už dozvíte. Pro klid v duši je nakonec pojištění důležité, a to nemluvíme jen o tom cestovním, když pojedete do Itálie…