Máte vlastní firmu a potřebujete peníze pro její rozvoj, na pořízení nových kanceláří, skladů nebo výrobní haly, či na proniknutí firmy na zahraniční trhy? Zkrátka finanční prostředky na cokoliv? Pak zamiřte na web www.pujcky.zone, který provozuje firma Premiot Finance For Your Business, jejímž cílem je podporovat živnostníky, podnikatele a firmy. A to pomocí zajišťování spolehlivých a dostupných nebankovních úvěrů, které pomohou splnit jejich sen.

Snadné a rychlé získání půjčky

Výhodou půjčky pro podnikatele na pujcky.zone je především rychlost a jednoduchost. Nebankovní úvěr na podnikání můžete získat již do 24 hodin od schválení. Také vás nečeká žádná složitá byrokracie, ale postačí vyplnit online žádost na webových stránkách a odeslat. Pak jen vyčkáte na telefonát, při kterém dojde k ověření vašich údajů a po schválení nebankovního úvěru dojde hned k odeslání vámi požadované částky.

Férové podmínky

Pro nebankovní úvěr pro OSVČ či firmu platí stejné podmínky. Ať jste malou nebo velkou firmou. Získat můžete půjčku až do výše 10 milionů Kč, avšak maximálně do 70% ceny ručené nemovitosti. Úroková sazba je vám k dispozici již od 12 % a rozhodně vás nečekají žádné skryté poplatky, vše budete mít předem stanovené. Dobu splácení si pak můžete zvolit od 1 roku až do 5 let. Tato půjčka pro podnikatele se snaží vyjít vstříc všem podnikatelům.

A proč si půjčit na pujcky.zone?

Není žádným tajemstvím, že v oblasti nebankovních půjček existuje celá řada podvodných firem. Hlavním důvodem, proč se vyplatí si půjčit nebankovní úvěr právě na pujcky.zone, je proto spolehlivost a záruka jistoty. Firma Premiot Finance For Your Business má v oblasti poskytování úvěrů pro podnikatele a firmy bohaté zkušenosti a přes 20 let praxe. Navíc je součástí mezinárodní finanční skupiny Premiot Group, která působí i v řadě dalších států.

V případě zájmu o nebankovní financování podnikání se neváhejte obrátit na www.pujcky.zone.