Montované haly na klíč mají mnoho výhod

Některá města a obce nemají ve svých rozpočtech dostatek financí na postavení sportovní haly. Ovšem existuje možnost, jak pořídit pro své občany a sportovce halu za méně peněz a bez nutnosti náročně upravovat terén a stavět pevné základy. Touto možností jsou montované haly, na které se specializuje společnost Polak.cz.

Firma vyrábí a staví montované haly již více než 15 let a za tuto dobu získala jednak řadu cenných zkušeností, a jednak celou řadu spokojených zákazníků z řad měst, obcí a sportovních klubů po celé ČR, ale i v zahraničí. Montované haly mají universální využití a celou řadu předností oproti klasickým halám zděným či dřevěným.

Výhody montovaných sportovních hal

  • nízké pořizovací náklady, jednoduchost a rychlost výstavby
  • minimální provozní náklady a přitom dlouhá životnost
  • jednoduchost montáže i demontáže umožňuje přemístění haly na jiné místo
  • možnost rozšíření, propojení s jinou budovou a přistavění zázemí
  • postavení haly na klíč i podle požadavků a zadání zákazníka
  • možnost objednání doplňků a zvláštních prvků v podobě zateplovacích systémů, odvětrávání, umělého osvětlení a dalších.

Další přednosti

Nemusí se provádět žádné složité zemní práce ani budovat pevné základy. Montáž haly trvá pouze několik týdnů a stejně rychle lze halu demontovat a v případě potřeby ji přemístit na jiné místo. Tato výhoda přijde vhod například v případě umístění haly na pronajatém pozemku, který je třeba urychleně vyklidit. Montovaná hala je ideálním řešením pro města, obce nebo sportovní kluby. Firma Polak.cz má zkušenosti nejen s výrobou a montáží hal, ale také se zastřešováním stávajících sportovišť, jako jsou například tenisové či volejbalové kurty, kluziště a jiné plochy.

Jak lze montovanou halu využívat

Montované haly jsou nejčastěji využívány pro sportovní aktivity. Ovšem to není jediný účel, neboť haly montované ve velmi krátké době mohou sloužit pro zastřešení zemědělské, stavební či dopravní techniky, k uskladnění zemědělských produktů či různého materiálu, k ustájení dobytka, nebo se může využívat jako krytá jízdárna. Jedním z účelů může být hangár pro menší letadla.