Většina lidí se o střechy nezajímá do té doby, dokud nezačne stavět dům nebo rekonstruovat střechu svého stávajícího domu. Jaké druhy plechových krytin znáte? Před jejich výběrem je vhodné rozšířit své znalosti a podívat se, co současný trh nabízí. Technologický pokrok v oblasti střešních krytin šel výrazně dopředu a vyplatí se sledovat nejen tradiční krytiny na starých zástavbách, ale také novější trendy. Mezi velmi populární krytiny současnosti patří plechové střešní krytiny COMAX®. Na střeše domu byste je často ani nepostřehli, protože věrně imitují například betonové nebo keramické tašky, ale v mnoha parametrech je předčí.

Zjistěte více o plechových střešních krytinách

Jsou o poznání lehčí než jejich konkurence. Kromě nízké hmotnosti překvapí i velmi rychlou a snadnou montáží. Nejde o méně kvalitní řešení, než jsou jiné varianty krytin, hliníkové krytiny mají velmi dlouhou životnost, která je podložena zárukou 75 let. Můžete se spolehnout, že si i po letech zachovají svůj původní vzhled. Jsou velmi odolné, a to jak vůči UV záření, tak proti korozi a chemickým vlivům. Výroba probíhá s maximálním ohledem na životní prostředí a za dodržení přísných standardů, kvalitu materiálu a výrobních postupů dokládají atesty a certifikace ISO 9001, ISO 14001 a OHSAS 18001. Plechové krytiny jsou 100% recyklovatelné.

Plechové krytiny se vám nabízí v mnoha barevných i designových povrchových provedeních. K dispozici vám jsou velkoformátové plechové krytiny pro krytí šikmých střech COMAX ALUKRYT®, COMAX TAŠKA MAXI, COMAX FALC, COMAX KLIK 31, COMAX VLNKA a TRAPÉZOVÉ PLECHY COMAX®. Nabízí se vám i designová maloformátová krytina COMAX BOCO 330.

Když se na výrobce obrátíte, na základě vaší poptávky vám zpracuje kladečský plán pro pokládku

plechové krytiny, a to zcela zdarma. Jeho součástí je i nabídka doporučeného sortimentu pro správné fungování střechy, zajisté oceníte, že na dodání materiálu nemusíte čekat, plechové krytiny vám budou dodány do 10 dní od potvrzení kladečského plánu. Až na stavbu vám je doručí nákladní vozy vybavené hydraulickou rukou.

STŘECHY COMAX opět nabídnou krytinu na rodinný dům zdarma

Výrobce STŘECHY COMAX se ve dnech 3.-5.3.2022 již poosmé představí na výstavě STŘECHY PRAHA v pražských Letňanech – navštivte jeho stánek č. 303 v hale 3 a získejte informace o plechové krytině z první ruky anebo se zapojte do losování o krytinu na rodinný dům zdarma. Ukázky realizací i další informace najdete na webu výrobce www.strechycomax.cz.