Ztráta zaměstnání znamená nejen ztrátu pravidelného příjmu do rodinného rozpočtu, ale velmi často také psychické problémy. Proto je nejlepším řešením najít si co možná nejdříve novou práci, i když to někdy může být spojeno s potížemi. Hledat nové výhodné zaměstnání lze různými způsoby. První cesta vede zpravidla na úřad práce, kde se člověk musí obrnit trpělivostí. Než mu úřad najde nějakou práci, může zatím sám sledovat inzeráty, poptávat se personalistů ve firmách nebo přátel a známých. Existuje ovšem největší a nejlepší pracovní portál, který na internetu najdete pod názvem HitPrace.cz.

Nabídky na portálu HitPrace.cz

Tento pracovní portál je dostatečně přehledný, takže umožňuje rychle hledat ve vysokém počtu pracovních nabídek. Týkají se jak práce na HPP, tak práce na zkrácený pracovní úvazek, tak brigád vhodných pro studenty nebo důchodce. Denně sem přibývají stovky nových pracovních pozic. Ideální je možnost hledání nové práce přímo ve své lokalitě. Portál slouží nejen nezaměstnaným, ale také těm, kteří uvažují o změně svého dosavadního zaměstnání. Využívají jej také zaměstnavatelé, kteří stejně jako jiní zájemci mohou zcela zdarma na portál umísťovat své inzeráty.

Hlídací pes

Tato služba je velkou výhodou pro ty, kteří nechtějí stále vysedávat u počítače. Abyste ji mohli efektivně využívat, stačí zadat svou e-mailovou adresu, druh práce a lokalitu. Pak již budete pouze čekat, až vám zaměstnavatelé budou posílat své nabídky. Díky aktivaci hlídacího psa vám neunikne žádná pracovní nabídka v lokalitě, kde bydlíte, nebo ve které byste chtěli pracovat. Budete tak moci reagovat jako první a předběhnout tak ostatní zájemce o dané zaměstnání.

Nabídka práce Karlovy Vary

Díky jedinečné službě hlídacího psa vám neunikne žádná zajímavá nabídka práce ani v Karlových Varech, či v okolí tohoto našeho největšího lázeňského města. Stačí do příslušné rubriky zadat například Nejdek, Jáchymov, Bochov, Pernink, Vintířov, Děpoltovice, Nové Hamry či jinou obec v tomto regionu.

Nabídka práce Havířov

Úplně stejně budete postupovat v případě zájmu o práci v Havířově a jeho okolí. Zadáte buď Havířov, nebo okolní města Frýdek-Místek či Karviná, nebo obce jako je Vratimov, Šenov, Fryčovice, Krmelín, Václavovice a jiné.