Chcete mít spokojené zaměstnance?

Mít spokojené zaměstnance, kteří podávají 100% výkony s úsměvem na tváři, touží mít většina zaměstnavatelů. Způsobů, jak toho dosáhnout existuje více, ovšem nenasycený zaměstnanec nikdy nepodá takové pracovní výkony jako ten, který se dobře najedl a získal tak energii do další práce. Firemní stravování mnoho zaměstnavatelů podceňuje, což je velká škoda.

Zajistěte zaměstnacům chutné obědy

Mějte na paměti, že hladový zaměstnance bude pomalý, protivný a jeho pracovní nasazení bude postupem času klesat. V zájmu každého zaměstnavatele je takovému stavu zaměstnance předejít. Společnost Arter s.r.o. se zabývá kvalitním firemním stravováním již desítky let, o čemž svědčí mnoho spokojených firem, které od nich obědy pro své zaměstnance odebírají. Na jejich webu http://www.arter.cz/ zjistíte, že můžete vybírat hned z několika druhů jídel.

Čtyři druhy hotových jídel, tři druhy minutkových jídel, dva druhy obložených talířů, jeden ovocný talíř a dva druhy polévek je nabídka, ze které si vybere každý.

Kromě firemního stravování lze společnost využít k provozu kantýny.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Nabídka společnosti Arter

Společnost Arter, kromě firemního stravování a provozu kantýny, obstará veškerý catering na večírek se zaměstnanci, významnými klienty nebo s obchodními partnery, ale také k soukromým účelům.

Pokud nemáte prostory, kde setkání uspořádat, i v takovém případě vám firma Arter s.ro. „vytrhne trn z paty“. Restaurace Arter, včetně salónku, je vám plně k dispozici k uspořádaní firemních a soukromých oslav.

 

Nadstandardní služby

Pokud toužíte po dokonalé oslavě a chcete s jejím zařizováním mít minimum starostí, lze u firmy využít doplňkové nadstandardní služby. Mezi ně patří například:

  • květinový servis
  • tlumočnický servis
  • tiskový servis
  • fotografický servis
  • audio a video servis
  • živou hudbu
  • disco hudbu
  • dopravu hostů

Neváhejte splečnost kontaktovat pro jakékoliv informace, se vším vám ochotně poradí.