Bojíte se, že vás média tahají za nos?

Stále více lidí je přesvědčeno o tom, že jim komerční média tají důležité informace a využívají svůj obsah k manipulaci s veřejným míněním. Do zákulisí televizního vysílání nebo redakce různých portálů a novin člověk bohužel nevidí. Ne každému se chce věřit, že si vlivní podnikatelé a politici kupují média jen kvůli zisku a tomu, aby mohli lidem dopřát pravdivé a nezávislé informace.

Pokud i vy máte podezření, že s námi hrají komerční média nečistou hru, máte možnost sledovat jiná média. Který zdroj informací je ovšem zcela nezávislý a dokáže objektivně informovat? Na tuto otázku vám s jistotou odpoví jen málokdo a tak je nejlepším řešením sledovat více zdrojů. Přijde vám to jako zbytečně složité a časově náročné řešení? Naštěstí je v České republice projekt, který vám umožní sledovat obsah všech kvalitních českých portálů najednou. Jde o web https://www.cerstvezpravy.cz/.

Více zdrojů znamená více informací

Žádná redakce nedokáže pokrýt všechny důležité informace, které se za den v tuzemsku i zahraničí stanou. Portál Cerstvezpravy.cz monitoruje obsah všech důležitých a kvalitních českých zpravodajských webů a magazínů a jeho obsah vám zobrazuje formou titulků jednotlivých článků. Na webu vidíte jednotlivé zdroje a pod nimi stručně všechny články, které v daný den vyšly. Na jednom webu tak můžete sledovat všechny důležité články, jen si přečtete titulky a ty, které vás zaujmou, můžete rozkliknout a článek si přečíst. Nestane se už, že by vám nějaké důležité události utekly a můžete snadno porovnat novinky, které vychází na jednotlivých webech. Ušetřete si čas a získejte více důležitých informací za krátkou dobu.