Dostalo se vám té pocty, že budete družičkou vaší nejlepší kamarádky? Nevíte, co originálního ji věnovat před svatbou? Nezoufejte, máme pro vás zajímavé řešení.

Originální dárek

Před svatbou se obvykle nevěstě i ženichovi připravuje rozlučka se svobodou. Tu mají zpravidla připravovat nejlepší přátelé, kteří jdou budoucím novomanželům za svědky. S rozlučkou se pojí nejen dostatečná organizace, ale mnohdy také věnování vtipných a originálních dárků. Právě ty mají rozlučku se svobodou zpestřit.

Co darovat?

Ideální je, pokud se rozhodnete pro dárek, který udělá budoucí nevěstě opravdu radost. Může se například jednat o něco, co si nevěsta už dlouho přeje. Složit se na takový dárek může více osob. Darovat však budoucí nevěstě můžete i dárek nevšední a originální. Vsadit můžete například na adrenalinový zážitek, například bungee jumping, ale to určitě neocení každá nevěsta. Možností je třeba i to, že na rozlučku objednáte profesionálního striptéra. Díky tomu dostane pořádaná rozlučka opravdové grády.

Skvělý dárek

Zajímavým a užitečným dárkem může být také erotická pomůcka. Ta může být jen pro budoucí nevěstu či pro pár, který spolu bude trávit zbytek života. Erotické pomůcky jsou vtipným dárkem, který pobaví, ale je také praktický. Věnovat budoucí nevěstě můžete Venušiny kuličky, erekční kroužky či erotické prádlo, které jistě ocení i její partner. Erotické prádlo se bude nevěstě hodit také o svatební noci. Nebojte se proto vsadit na vtipný dárek, který zároveň potěší, ale určitě také překvapí.

Dárek pro oba

Budoucí nevěstě nemusíte darovat jen dárek pro ni samotnou, ale dárek, který využijí oba partneři. Může se jednat třeba o masáže, wellness víkend či lístky na koncert. Vždy vybírejte dárky podle toho, jaká vaše kamarádka je a co má ráda. Vždyť ji přece dobře znáte.