Nejste spokojení s vaší stávající podlahou? V tom případě je zapotřebí udělat novou podlahu, ale rozhodně byste se nad tímto krokem měli zamyslet a měli byste se podívat, jaké možnosti se vám nabízejí. Podlahových krytin existuje celá řada, každá má trochu jiné přednosti a vybírat byste neměli jen podle vzhledu, ale i podle vlastností.

Výběr dřevěné podlahy

Dřevěné podlahy jsou často považovány za luxusní volbu a jejich výhodou je, že se hodí do všech typů interiérů. O dřevo se sice musíte více starat, ale na druhou stranu jde o přírodní materiál a pokud preferujete přírodní materiály, bude to pro vás nejlepší volba. U dřevěných parket máte na výběr z mnoha druhů dřeva, nabízí se vám i různé odstíny a také různé vzory. Parkety opravdu nemusí být skládány jen jedním způsobem, mohou být do tvaru rybí kosti, šachovnicově aj. Pokud chcete, aby vám dřevěná podlaha dlouho vydržela, vyberte si ji od specialisty, který nabízí podlahy TOP kvality, v širokém výběru a podlahu vám i položí, skvělou volbu představuje Floor experts.

Výběr vinylové podlahy

Proč zrovna vinylovou podlahu? Nyní se naplno vrací do módy a jsou skvělou volbou pro všechny moderní interiéry. PVC podlahy, či podlahy z polyvinylchloridu, jak se jim také říká, jsou na trhu už desítky let a vždy vynikaly velkou odolností a snadnou údržbou. Dnes technologie výroby ještě více pokročila, tyto podlahy jsou velmi pružné, nevyžadují prakticky žádnou údržbu a jsou také vysoce odolné. Příjemně se po nich chodí, nedělají rámus, jsou levné a jejich pokládka není náročná. Specializovaná firma vám je položí velmi levně, pokládají se lepením, nejprve se často použije vyrovnávací směs, aby byl podklad dokonale rovný, a na něj se podlaha nalepí. Můžete si vybírat z mnoha stovek krásných vzorů podlah takový, který se nejlépe bude hodit do vašeho interiéru, pokud vás tyto podlahy zaujaly, přečtěte si více.