Chcete si otevřít stánek s občerstvením nebo pořádáte akci, kde chcete rozlévat pití pro hosty? Vždy se vyplatí na vše myslet předem, zejména na kelímky. Může se to zdát jako maličkost, ale jejich výběr na poslední chvíli vás může zaskočit, nepořídíte je totiž všude a ne vždy je pořídíte v dostatečném množství. V Čechách naštěstí existuje společnost Jarico s.r.o., která je schopná vám zajistit všechny druhy kelímků za velkoobchodní ceny. Budete se divit, ale pořizování kelímků za nejnižší ceny vám pomůže ušetřit nemálo peněz, nejprve je však potřeba vybrat, jaký nápojový kelímek bude pro vaši akci vhodný.

Vyznejte se v druzích kelímků

Pokud přesně nevíte, jaké druhy nápojů budete servírovat, nejlepší možností jsou papírové kelímky, můžete si k nim pořídit i praktická víčka a papírové podnosy, aby si je mohli lidé odnášet i ve větším množství, aniž by rozlili jejich obsah.

Pokud vám jde o cenu, nejlevnější možností je plastový kelímek, nabízí se vám v bílé barvě, průhledný nebo i hnědo-bílý kelímek na kávu nebo čaj. Pokud budete obsluhovat mnoho lidí, ideální je pořídit i zásobník na kelímky.

Chcete, aby kelímky vypadaly na úrovni a pilo se z nich stejně dobře jako ze skleniček? Pak jsou ideální kelímky ze zesíleného plastu PET a KRYSTAL. Hodláte snad nabízet horké nápoje a nechcete, aby lidem jen tak vystydly? Pak se vám nabízejí kelímky termo EPS.

U kelímků si promyslete jejich objem, tedy jak velké kelímky budete potřebovat. Na Jarico.cz najdete kompletní nabídku kelímků, včetně doplňkového sortimentu. Kelímky jsou nejlepší možností pro akce všeho druhu, rozhodně jsou výhodnější a praktičtější než sklenice a hrnky. Pokud chcete na místě podávat i pokrmy, tento dodavatel vám zajistí kompletní obalový materiál pro gastronomii a to v libovolném množství a vždy za nejlepší ceny.