Potřebují od vás v práci vědět, kdy si vyberete dovolenou? Pouštíte se do plánování letní dovolené? Popřemýšlejte tento rok o krásném Chorvatsku, na které se trochu zapomíná. Tato země má stále co nabídnout. Nevěříte?

Příroda a pláže

Chorvatsko vás okouzlí svou zachovalou přírodou, krásnými plážemi, azurově čistou vodou a skalnatými vrchy. Zvláště pokud se rozhodnete vyjet na některý z chorvatských ostrovů, pochopíte, proč se sem turisté často vracejí. V Chorvatsku naleznete spoustu opuštěných pláží, romantických zákoutí a ostrovů, které i během turistické sezóny nabízejí klid a odpočinek.

Gastronomie

Lákadlem Chorvatska je bezesporu skvělá gastronomie, která je založena na čerstvých rybách a mořských plodech. Co více, Chorvaté vás potěší i skvělým vínem a domácími pálenkami. Jistě oceníte i skvělou chuť čerstvého ovoce a zeleniny, které dozrálo přímo na stromech. Ochutnejte Chorvatsko a dopřejte si skvělé gastronomické zážitky.

Skvělá atmosféra

Do Chorvatska se turisté vracejí nejen kvůli krásné přírodě a skvělému jídlu, ale těší se také na příjemnou atmosféru a přátelskou pohostinnost, kterou zde pravidelně zažívají. Chorvaté jsou usměvavým národem plným energie a dobré nálady.

Finančně přívětivá dovolená

Kromě toho, že pro české turisty dovolená v Chorvatsku finančně velmi přívětivá. Objevte ubytování Chorvatsko, které vám nabízí pestrou soukromého ubytování s přímými kontakty na majitele objektů, a to bez provize CK. Narazíte tak na opravdu jedinečné ubytování na jedinečných místech. Díky tomu je cena ubytování také velmi příznivá.

Za pár hodin

A co více, cesta do Chorvatska nám trvá jen několik hodin. Stačí sbalit rodinu a vyrazit za dobrodružstvím a krásnou dovolenou v Chorvatsku. Po cestě se můžete zastavit třeba i ve Slovinsku a projít si tuto krásnou zemi. Vyrazte i vy letos do Chorvatska a poznejte jeho pravou krásu.